Velkoobchod s nerezovými výrobky – Nereznamiru.cz

Zajistíme vám komplexní servis v rámci dodávky nerezových předmětů. U nás najdete vše na jednom místě – klasický nerezový nábytek, automatické nerezové výrobky i designové skvosty.

Celý váš projekt zrealizujeme „na klíč“. Nabízíme vám osobní a vstřícný přístup k vašim požadavkům a potřebám v průběhu celé zakázky:

  1. Budeme s vámi konzultovat váš projekt a navrhneme jeho optimální řešení v rámci dodávky nerezových produktů.
  2. Dodáme vám nerezové zařizovací předměty a na zakázku zhotovíme atypická provedení výrobků z nerezu.
  3. Zajistíme montáž, záruční i pozáruční servis dodaných výrobků.

Hlavní prioritou naší spolupráce je spokojenost zákazníka, klademe důraz na individuální přístup ke každé zakázce, upřednostňujeme osobní setkání a konzultace.

Jsme ryze česká společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti nerezové výroby. Neváhejte se na nás obrátit s vaším projektem, pomůžeme realizovat vaše návrhy a sny z nerezové oceli. Dodáme vám nerezové výrobky s vysokou odolností a dlouhodobou životností. Na nerezový nábytek poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

V portfoliu našich typových produktů naleznete nerezový nábytek, stoly, police, dřezy, skříně, zábradlí a také automatické výrobky. Naše produkty jsou typově vyráběny z nerezu AISI 304, příp. zakázkově z chemicky odolnější AISI 316.

Zaměřujeme se také na zakázkovou výrobu a atypická provedení. Díky mnohaletým zkušenostem v nerezové výrobě najdeme společně s vámi vhodné řešení vašich projektů (i atypických).

Svoji poptávku zašlete na e-mail [email protected] nebo si prohlédněte naše produkty zde.